• Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Pogoda na dziś

Puchar Sierpca - Relacja

Opublikowano: wtorek, 03 wrzesień 2019

Już po raz siódmy Zarząd Koła Nr 120 Miejskiego Kasztelan w Sierpcu był organizatorem Spławikowych Zawodów Wędkarskich "Puchar Sierpca" pod Patronatem Honorowym Jarosława Perzyńskiego – Burmistrza Miasta Sierpc. Tak jak w latach poprzednich, organizowane przez Nasze Koło zawody, cieszyły się dużym zainteresowaniem w środowisku wędkarskim. Gościliśmy kolegów z Płocka, Dobrzynia nad Wisłą, Torunia, Gostynina, Mławy, Żuromina, Skępego, Lipna, Golubia Dobrzynia oraz oczywiście nie zabrakło sierpeckich wędkarzy. Na liście startowej znalazła się imponująca liczba 41 zawodników podzielonych na 4 sektory.

W siatkach uczestników trafiały się karasie srebrne i złote, płocie, leszcze, okonie i karpie. Tak po czterech godzinach wędkarskich zmagań z "jeziórkowymi" rybami wyłoniono zwycięzców:
1. Łukasz Krawczyk
2. Sławomir Skierski
3. Janusz Boguszewski
4. Paweł Dutkowski
5. Piotr Żendarski
6. Daniel Maślanka
7. Mariusz Bojanowski
8. Cezary Wyrzykowski
9. Andrzej Chyb
10. Ryszard Tabor

Po gwizdku sędziego i przeważeniu wszyskich ryb dla uczestników zawodów czekał obiad. Następnie nagrody oraz puchary wręczył Jarosław Perzyński – Burmistrz Miasta Sierpca, któremu dziękujemy za przybycie i objęcie honorowy patronatem zawodów wędkarskich. Zarząd Koła Nr 120 Miejskiego Kasztelan Sierpc składa gratulacje zwycięzcom zawodów i zaprasza w 2020 r. na VIII edycją Spławikowych Zawodów Wędkarskich “Puchar Sierpca”.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 286

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!