• Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Pogoda na dziś

Gruntowy Puchar Koła - Relacja

Opublikowano: piątek, 06 wrzesień 2019

W dniach 17-18 sierpnia 2019 r. odbyły się kolejne zawody nocne, tym razem Gruntowy Puchar Koła. Współorganizatorem i sponsorem zawodów był kol. Piotr Klimkowski za co serdecznie dziękujemy, natomiast Koło ufundowało statuetki.

Na zbiórce o godz. 16.30 stawiło się 20 wędkarzy z nadziejami na duże ryby. Po losowaniu stanowisk o godz. 18.00 rozpoczęto wędkowanie do godz. 10.00 dnia następnego. Rano po kończącym zawody gwizdku sędziego zawodnicy spotkali się na śniadaniu na które serwowano jajecznicę na boczku ze szczypiorkiem.

Zwycięzcą zawodów gruntowych tym razem został kolego Arkadiusz Wtulisiak łowiąc ryby o łącznej wadze 11,61 kg za co serdecznie gratulujemy!!!!! Drugie miejsce zajął kolega Waldemar Kamiński łowiąc ryby o łącznej wadze 11,29 kg. Trzecie miejsce zajął kolega Piort Klimkowski łowiąc ryby o łącznej wadze 7 kg. Po śniadaniu nagrodzono zwycięzców do siódmego miejsca. Dodatkowo dla wszystkich uczestników czekały nagrody niespodzianki w postaci zanęt, pelletu itp. za sponsorowane przez kolegę Piotra Klimkowskiego. Zarząd Koła składa serdeczne podziękowania dla kolegi Piotra Klimkowskiego za pomoc w organizacji zawodów, sponsoring i niech mu ryby wynagrodzą w kolejnych zawodach.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 720

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!