• Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Pogoda na dziś

Relacja gruntowych zawodów „BIG FISH” 24

Opublikowano: środa, 31 lipiec 2019

W dniach 13-14 lipca 2019 r. odbyły się kolejne VI Nocne Gruntowe Zawody Wędkarskie „BIG FISH” o puchar kol. Roberta Barańskiego. Fundatorem statuetek trzech pierwszych miejsc było Koło Nr 120 PZW Miejskie Kasztelan Sierpc. Kolega Robert Barański ufundował nagrody rzeczowe do statuetek oraz dodatkowe nagrody za BIG FISH karpia i amura. Tym razem zawody zostały rozegrane na łowisku Glinki Stowarzyszenia Karp za co Zarządowi dziękujemy.

Na zbiórce o godz. 8.30 stawiło się 17 wędkarzy z nadziejami na duże ryby. Po losowaniu stanowisk o godz. 10.00 rozpoczęto wędkowanie do godz. 10.00 dnia następnego (24 godziny). W zawodach liczył się komplet 3 największych ryb. Pogoda przywitała zawodników deszczem lecz z godziny na godzinę była coraz lepsza. Zawody jak co roku przebiegały w wędkarsko - piknikowym klimacie spotkania kolegów ze wspólnym hobby. Rano po kończącym zawody gwizdku sędziego zawodnicy spotkali się na śniadaniu, na które serwowano tradycyjnie przepyszną jajecznicę na boczku ze szczypiorkiem.

Zwycięzcą zawodów gruntowych został kolega Tomasz Cieślak z wagą 3 karpi kg 15,61 za co serdecznie gratulujemy!!!!! Drugie miejsce zajął kolega Łukasz Popławski z wynikiem 13,50 kg. Trzecie miejsce zajął kolega Mariusz Bojanowski z wynikiem 12,12 kg . Nagrody specjalne BIG FISH karp i amur zawodów otrzymali koledzy Tomasz Cieślak i Łukasz Popławski. Po wręczeniu statuetek i nagród w miłej koleżeńskiej atmosferze rozmawiano o stosowanych przynętach, taktykach i snuto plany na kolejne zawody nocnych, które już niebawem.

Zarząd Koła Nr 120 PZW Miejskiego Kasztelan Sierpc składa serdeczne podziękowania dla kolegi Roberta Barańskiego za organizację VI edycji zawodów i w ramach podziękowań ufundował statuetkę karpia dla kolegi Roberta. Zarząd Koła serdeczne podziękowania kieruje do kolegi Jarosława Maszerowskiego za ufundowanie kulek proteinowych dla wszystkich uczestników zawodów.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 642

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!