• Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Pogoda na dziś

Spinningowe Mistrzostwa Koła - Relacja

Opublikowano: poniedziałek, 13 maj 2019

W dniu 01.05.2019 r. 28 miłośników wędkarstwa spinningowego spotkało się aby rozpocząć sezon spinningowy i rywalizować w Spinningowych Mistrzostwa Koła o Puchar Starostwa Powiatowego w Sierpcu. Zawody zaliczane do Grand Prix Koła 2019. Pogoda dopisała i o godz. 7.30 sędzia główny dał sygnał rozpoczęcia zawodów. Na brak brań nie można było narzekać w porównaniu do zawodów w poprzednich latach.

O godzinie 11.30 zakończono zmagania, a na uczestników czekała kiełbasa i kaszanka z grilla.

Na 28 zawodników sklasyfikowanych zostało 12, łowiąc w sumie 15 wymiarowych szczupaków. Pierwsze miejsce z dwoma szczupakami 51,7 cm oraz 51,9 cm zajął kolega Stanisław Kamiński i jednocześnie objął fotel lidera GPX 2019. Drugie miejsce też z dwoma szczupakami 47,7 cm oraz 49,6 cm zajął kolega Rafał Dębowski, a trzecie miejsce łowiąc jednego szczupaka 63,1 cm zajął kolega Włodzimierz Kochański. Dla zwycięzców czekały statuetki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu. W imieniu Starostwa Powiatowego na ceremonii wręczenia zaszczycił uczestników zawodów Pan Jarosław Ocicki – Vice Starosta Sierpecki, który wręczył statuetki. Zarząd Koła składa serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Sierpcu za objęcie swoim patronatem zawodów spinningowych oraz wspierania rozwoju wędkarstwa wśród mieszkańców powiatu sierpeckiego. Zarząd Koła kieruje również podziękowania dla kolegów Michała Kołodziejskiego i Wojciecha Palmowskiego - sędziów klasy okręgowej za sprawne przeprowadzenie zawodów.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 338

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!