• Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Pogoda na dziś

Puchar Sierpca 2017 - Relacja

Opublikowano: sobota, 09 wrzesień 2017

Już po raz piąty Zarząd Koła Nr 120 Miejskiego Kasztelan w Sierpcu był organizatorem Spławikowych Zawodów Wędkarskich "Puchar Sierpca". Tak jak w latach poprzednich, organizowane przez Nasze Koło zawody, cieszyły się dużym zainteresowaniem w środowisku wędkarskim. Gościliśmy kolegów z Płocka, Dobrzynia nad Wisłą, Lipna oraz nie zabrakło sierpeckich wędkarzy.

W siatkach uczestników trafiały się karasie srebrne, płocie, leszcze oraz okonie. Tak po czterech godzinach wędkarskich zmagań z "jeziórkowymi" rybami wyłoniono pierwszą trójkę. Pierwsze miejsce zajął kol. Dutkowski Paweł z Koła nr 120 Miejskiego Kasztelan w Sierpcu, drugie kol. Krzysztof Wyrzykowski z Dobrzynia n. Wisłą, a trzecie kol. Korytowski Zbigniew z Lipna. Nagrody oraz puchary wręczał Pani V-ce Burmistrz Ewa Leszczyńska. Po uroczystym finale zaproszono wszystkich uczestników oraz gości na spotkanie integracyjne, na którym serwowano pyszną ( robioną specjalnie na tą okazję ) kiełbasę i kaszankę oraz chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym.

Zarząd Koła Nr 120 pragnie podziękować Panu Burmistrzowi Jarosławowi Perzyńskiemu za objęcie honorowym patronatem "Wędkarskiego Pucharu Sierpca" oraz kolegom z Koła, którzy pomagali przy organizacji zawodów.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 566

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!