• Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Pogoda na dziś

Karpiowy Puchar Koła Nr 120 - Relacja

Opublikowano: środa, 16 sierpień 2017

W dniu 21-22 lipca odbyły się kolejne zawody nocne, tym razem Karpiowy Puchar Koła Nr 120. Fundatorem pucharu był kol. Krzysztof Janaszkiewicz za co serdecznie dziękujemy, natomiast Koło ufundowało nagrody od 1 do 3 miejsca.

Na zbiórce o godz. 17.00 stawiło się 15 wędkarzy z nadziejami na duże ryby. Z powodu napiętego grafika zawodów padł termin piątek-sobota co spowodowało mniejszą frekwencję. Po losowaniu stanowisk o godz. 18.00 rozpoczęto wędkowanie do godz. 9.00. Rano po kończącym zawody gwizdku sędziego zawodnicy spotkali się na śniadaniu na które serwowano jajecznicę na boczku ze szczypiorkiem.

Zwycięzcą zawodów gruntowych tym razem został kolego Rafał Wysocki łowiąc 4 karpie o łącznej wadze 17.55 kg za co serdecznie gratulujemy! Drugie miejsce zajął kolega Waldemar Krzywkowski łowiąc karpia i amura o łącznej wadze 10,82 kg. Trzecie miejsce zajął kolega Dariusz Iwaniak łowiąc trzy karpie o łącznej wadze 6,94 kg. Po śniadaniu nagrodzono zwycięzców, a wśród uczestników rozlosowano nagrody pocieszenia i w miłej atmosferze rozmawiano o kolejnych zawodach nocnych które już niebawem.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 511

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!