Spławikowe GPX Koła Miejskiego KASZTELAN

Opublikowano: sobota, 17 maj 2014

Spis treści

Wyniki GPX na rok 2019 po dwóch zawodach.

Miejsce Nazwisko i imię Punkty
1 Jarzyński Przemysław 3
2 Cieślak Bartłomiej 3
3 Kacprzyk Bartłomiej 3
4 Dutkowski Paweł 3
5 Maślanka Daniel 4
6 Ostrowski Michał 5
7 Bieńkowski Paweł 5
8 Kamiński Waldemar 5
9 Klimkowski Piotr 6
10 Dumowski Jerzy 7
11 Skierski Sławomir 7
12 Sobiech Marcin 7
13 Borowski Łukasz 8
14 Bojanowski Mariusz 8
15 Lewandowski Rafał 8
16 Kraska Roman 8
17 Iwaniak Patryk 8
18 Dutkowski Damian 9
19 Jaworski Jerzy 10.5
20 Kochański Włodzimierz 11
21 Kochański Marcin 11
22 Wojciechowski Jerzy 11
23 Krzywkowski Waldemar 12
24 Słupecki Michał 12
25 Kamiński Stanisław 12
26 Iwaniak Dariusz 12.5
27 Piotrowski Jacek 13

Wyniki GPX 2018:

Miejsce Nazwisko i imię Punkty
1 Cieślak Bartłomiej 7.5
2 Dutkowski Paweł 8
3 Skierski Sławomir 10
4 Ostrowski Michał 10
5 Kraska Roman 14.5
6 Piotrowski Jacek 19
7 Klimkowski Piotr 19.5
8 Iwaniak Patryk 20
9 Sobiech Marcin 22
10 Bojanowski Mariusz 23
11 Jarzyński Przemysław 24
12 Bieńkowski Paweł 25
13 Dumowski Jerzy 25
14 Poleszczuk Tomasz 27
15 Iwaniak Dariusz 32
16 Kamiński Waldemar 33
17 Kochański Włodzimierz 34.5
18 Korcz Mirosław 34.5
19 Kochański Marcin 35
20 Kaczorowski Piotr 35.5
21 Kuberski Bartłomiej 36.5
22 Maślanka Daniel 37
23 Kacprzyk Bartłomiej 37
24 Hercer Jarosław 37
25 Liberski Roman 38
26 Kukowski Sławomir 38
27 Bojanowski Andrzej 38
28 Nagórek Robert 39
29 Małycha Lucjan 39.5
30 Kamiński Stanisław 40
31 Lewndowski Rafał 40
32 Kamiński Jan 40
33 Kochański Grzegorz 42
34 Staniszewski Jarosław 42
35 Wierzbicki Marek 43
36 Krzywkowski Waldemar 43
37 Bieliński Piotr 43
38 Szmejkowski Andrzej 43
38 Jaworski Jerzy 43
40 Woźnicki Tadeusz 43.5
41 Cieślak Zbigniew 44
41 Wojciechowski Jerzy 44
43 Borowski Łukasz 45
44 Piankowski Andrzej 45.5
45 Tuchewicz Andrej 46.5
45 Witkowski Tomassz 46.5
47 Rogowski Mieczysław 47

Wyniki GPX 2017:

Miejsce Nazwisko i imię Punkty
1 Cieślak Bartłomiej 9
2 Bieliński Piotr 11
3 Klimkowski Piotr 14
4 Dumowski Jerzy 14
5 Skierski Sławomir 17
6 Ostrowski Michał 17
7 Jarzyński Przemysław 17
8 Dutkowski Paweł 18
9 Iwaniak Dariusz 20
10 Bojanowski Mariusz 21
11 Borowski Łukasz 21.5
12 Piotrowski Jacek 26.5
13 Poleszczuk Tomasz 28
14 Kamiński Waldemar 28
15 Kochański Włodzimierz 29.5
16 Kochański Grzegorz 30.5
17 Wojciechowski Jerzy 30.5
18 Kaczorowski Piotr 31
19 Krzywkowski Waldemar 31
20 Kamiński Stanisław 31
21 Iwaniak Patryk 32
22 Kochański Marcin 32.5
23 Kęsicki Zbigniew 33.5
24 Bieńkowski Paweł 34
25 Jaworski Jerzy 34
26 Sobiech Marcin 35
27 Kukowski Sławomir 35.5
28 Barański Ryszard 36
29 Wierzbicki Marek 36
30 Piotrowski Marcin 37
31 Maszerowski Jarosław 38
32 Mazurowski Radosław 41

Wyniki GPX 2016:

Miejsce Nazwisko i imię Punkty
1 Dumowski Jerzy 13
2 Kamiński Waldemar 14
3 Skierski Sławomir 17
4 Bojanowski Mariusz 18
5 Borowski Łukasz 18
6 Cieślak Tomasz 18
7 Jarzyński Przemysław 20
8 Cieślak Bartłomiej 22.5
9 Iwaniak Patryk 23
10 Dutkowski Paweł 25
11 Dziabas Krzysztof 25
12 Piotrowski Jacek 26
13 Wierzbicki Marek 27.5
14 Poleszczuk Tomasz 29
15 Kamiński Stanisław 31
16 Iwaniak Dariusz 31.5
17 Bojanowski Andrzej 32
18 Korcz Mirosław 34.5
19 Janaszkiewicz Krzysztof 35
20 Meller Jerzy 35
21 Klimkowski Piotr 36
22 Jaworski Jerzy 36
23 Malinowski Stefan 37
24 Cieślak Zbigniew 37.5
25 Sieciński Bolesław 38.5
26 Wojciechowski Jerzy 38.5
27 Kęsicki Zbigniew 39.5
28 Mazurowski Grzegorz 40
29 Kukowski Sławomir 41
30 Kamiński Jan 41
31 Piotrowski Marcin 44
32 Krzywkowski Waldemar 44
33 Barański Ryszard 44
34 Liberski Roman 48

Wyniki GPX 2015:

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1 Iwaniak Patryk 4
2 Skierski Sławomir 8
3 Klimkowski Piotr 12
4 Borowski Łukasz 14
4 Bojanowski Mariusz 14
6 Kamiński Waldemar 16
7 Piotrowski Jacek 19
8 Bojanowski Andrzej 20
9 Poleszczuk Tomasz 24
10 Cieślak Bartłomiej 27
10 Wysocki Rafał 27
12 Jarzyński Przemysław 28
13 Maszerowski Jarosław 31
14 Cieślak Tomasz 32
15 Dumowski Jerzy 34
16 Dutkowski Paweł 36
17 Meller Jerzy 38
18 Sieciński Bolesław 40
19 Krzywkowski Waldemar 41
20 Jaworski Jerzy 42

Wyniki GPX 2014:

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1 Cieślak Bartłomiej 39
2 Jarzyński Przemysław 32
3 Kamiński Waldemar 27
4 Borowski Łukasz 24
5 Bojanowski Mariusz 23
6 Klimkowski Piotr 20
7 Dutkowski Paweł 19
8 Skierski Sławomir 15
9 Dziabas Krzysztof 10
10 Bojanowski Andrzej 8
10 Klimkowski Hubert 8
10 Maślanka Daniel 8
10 Poleszczuk Tomasz 8
10 Wysocki Rafał 8
15 Dywal Adam 7
16 Cieślak Tomasz 5
17 Janaszkiewicz Krzysztof 4
17 Maszerowski Jarosław 4
19 Mazurowski Grzegorz 3
20 Jaworski Jerzy 2
21 Mazurowski Radosław 1

Wyniki z zawodów "Spławikowe Zawody Wędkarskie „Jesienny Puchar Koła”":

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1 Cieślak Bartłomiej 10
2 Dutkowski Paweł 9
3 Borowski Łukasz 8
4 Bojanowski Mariusz 7
5 Klimkowski Piotr 6
6 Skierski Sławomir 5
7 Kamiński Waldemar 4
8 Bojanowski Andrzej 3
9 Maślanka Daniel 2
10 Jarzyński Przemysław 1

Wyniki z zawodów "Nocne Zawody Wędkarskie o Puchar Dyrektora Browaru":

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1 Jarzyński Przemysław 10
2 Bojanowski Mariusz 9
3 Poleszczuk Tomasz 8
4 Cieślak Bartlomiej 7
5 Wysocki Rafał 6
6 Kamiński Waldemar 5
7 Janaszkiewicz Krzysztof 4
8 Mazurowski Grzegorz 3
9 Bojanowski Andrzej 2
10 Skierski Sławomir 1

Wyniki z zawodów "Spławikowe Zawody Wędkarskie O Puchar Prezesa Koła":

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1 Jarzyński Przemysław 10
2 Borowski Łukasz 9
3 Klimkowski Hubert 8
4 Dywal Adam 7
5 Maślanka Daniel 6
6 Cieślak Bartłomiej 5
7 Dziabas Krzysztof 4
8 Dutkowski Paweł 3
9 Bojanowski Mariusz 2
10 Klimkowski Piotr 1

Wyniki z zawodów "Spławikowe Mistrzostwa Koła Miejskiego KASZTELAN":

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1 Cieślak Bartłomiej 10
2 Skierski Sławomir 9
3 Kamiński Waldemar 8
4 Dutkowski Paweł 7
5 Dziabas Krzysztof 6
6 Cieślak Tomasz 5
7 Klimkowski Piotr 4
8 Jarzyński Przemysław 3
9 Jaworski Jerzy 2
10 Borowski Łukasz 1

Wyniki z zawodów "Spławikowe Zawody Wędkarskie - Otwarcie Sezonu 2014":

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1 Kamiński Waldemar 10
2 Klimkowski Piotr 9
3 Jarzyński Przemysław 8
4 Cieślak Bartłomiej 7
5 Borowski Łukasz 6
6 Bojanowski Mariusz 5
7 Maszerowski Jarosław 4
8 Bojanowski Andrzej 3
9 Wysocki Rafał 2
10 Mazurowski Radosław 1

Zarząd Koła PZW Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 4662