Regulamin działu Kupię / Zamienię / Oddam

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #46 przez Bartek

 • Administrator
 • Administrator

 • Posty: 46
 • Oklaski: 6
 • Otrzymano podziękowanie: 1

 • Płeć: Mężczyzna
 • Data urodzenia: 24 Cze 1978
 • Regulaminu działu Sprzedam / Kupię / Zmienię / Oddam.

  1. W dziale Kupię/Sprzedam dopuszczamy zamieszczanie ogłoszeń dotyczących jedynie przedmiotów związanych z wędkarstwem. Wszelkie ogłoszenia nie dotyczące tej branży będą usuwane. Pamiętaj aby w temacie znalazło się określenie przedmiotu ogłoszenia.

  2. Ogłoszenie powinno w tytule zawierać informację [sprzedam], [zamienię], [kupię] i .in. Przedmiot ogłoszenia powinien być szczegółowo opisany – stan, dlaczego sprzedawany, wady itd. Ponadto mile widziane są zdjęcia przedmiotu ogłoszenia.

  3. Przy ogłoszeniach dot. sprzedaży bezwzględnie wymagane jest podanie ceny sprzedaży. Ogłoszenia nie zawierające ceny, będą usuwane! Mile widziane by podane ceny były wyróżnione np. tłustą czcionką lub innym kolorem. Ustalenie wysokości ceny sprzedaży należy do sprzedającego i jej komentowanie jest zakazane.

  4. Wszystkie ogłoszenia zawierające ofertę sprzedaży nielegalnych kopii materiałów podlegających ochronie prawem autorskim (kopie filmów DVD, VHS, książek, instrukcji obsługi itp.) będą usuwane, a umieszczający je użytkownicy karani ostrzeżeniami.

  5. Ogłoszenia komercyjne zamieszczamy po wniesieniu stosownej opłaty. Więcej informacji na ten temat uzyskasz od administratora forum. Ogłoszenia komercyjne umieszczone w tym dziale bez zgody administratora będą usuwane bez powiadomienia umieszczającego oraz karane!

  6. Umieszczanie linków do aukcji na portalach aukcyjnych oraz organizowanie licytacji jest na tym forum zabronione. Niedopuszczalnym jest też podawanie informacji o fakcie umieszczenia sprzedawanego przedmiotu na aukcji. Wszelkie ogłoszenia zawierające linki do aukcji lub informacje związane z wystawieniem sprzedawanego przedmiotu na aukcji będą niezwłocznie usuwane, a sprzedający otrzyma ostrzeżenie.

  7. Pamiętaj, iż Użytkownicy tego forum chcą być traktowani priorytetowo, co oznacza że o zmianach w statusie przedmiotu chcą być informowani na bieżąco. Jeśli przedmiot sprzedajesz w innych mediach, ogłoś to w treści. Jeśli go dla kogoś zarezerwowałeś, również to napisz.

  8. Zainteresowani zakupem mogą dopisać do wątku chęć rezerwacji. Odpisz na taką propozycję i ustal kolejność zgłaszających. Pamiętaj aby wywiązać się z rezerwacji w stosowanej kolejności.

  9. Pamiętaj, kupujący i sprzedający oczekują rzetelności transakcji. Wszelkie opóźnienia, problemy i inne czynniki obiektywne, zgłaszaj kontrahentowi aby nie rodziły się między Wami żadne nieporozumienia.

  10. Ogłoszenie może być aktualizowane nie częściej niż raz na dwa tygodnie; powyższe ogranicznie nie dotyczy przypadków (i)udzielenia odpowiedzi na pytanie kontrahenta zadane w publicznie w wątku ogłoszenia lub (ii) informacji o zmianie statusu ogłoszenia (ilość towaru, zwolnienie rezerwacji, nieaktualność ogłoszenia)

  11. Po zakończonej transkacji osoba ogłaszająca powinna wyedytować pierwszą wiadomość lub utworzyć nową (odpowiedź) i zaznaczyć, że transakcja nie jest już aktualna wpisując np. SPRZEDANE, NIEAKTUALNE itd. Ułatwi to wielu osobom przebrnięcie przez oferty sprzedaży/kupna.

  12. Administrator/właściciel strony nie bierze żadnej odpowiedzialności związanej z transakcjami przeprowadzanymi na stronie (udostępnia jedynie miejsce do ogłoszeń). Za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba która je zamieszcza.

  13. Giełda www.pzwkasztelan.pl powstała z myślą przede wszystkim o aktywnych uczestnikach portalu zatem osoby nie uczestniczące w życiu społeczności w innych działach muszą się liczyć z ograniczeniami co do możliwości zamieszczania swoich ogłoszeń

  14. Przestrzegaj regulaminu oraz zaleceń administratora lub moderatorów. Pamiętaj, że ostateczne interpretacje należą do nich. Osoby które będą łamały zasady forum "Sprzedam/Kupię/Zamienie", będą wykluczane z forum

  15. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 15.03.2012 roku. Wszelkie ogłoszenia wystawiane po tej dacie podlegają regułom opisanym w niniejszym regulaminie.

  Pozdrawiam
  Bartek

  Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  Czas generowania strony: 0.898 s.