Pogoda Sierpc z serwisu
  • Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Spinningowe zakończenie sezonu - Relacja

Opublikowano: piątek, 23 listopad 2018

Ostatnimi zawodami kończącymi sezon w Kole Nr 120 PZW Miejskim Kasztelan w Sierpcu było „Spinningowe Zakończenie sezonu 2018”. Impreza odbyła się w dniu 11.11.2018 roku, w której startowało 31 wędkarzy.

Drapieżniki w porównaniu do poprzednich zawodów dopisały. Po 4 godzinach zmagań kolega Stanisław Kamiński złowił szczupaka 52 cm i zajął I miejsce. II miejsce łowiąc imponujących rozmiarów okonia 40 cm zajął kolega Tomasz Bolechowicz. III miejsce koledze Łukaszowi Borowskiemu dały złowione dwa okonia 21 i 22 cm.

Po wręczeniu statuetek zwycięzcom zawodów, z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę jak w całym kraju uczestniczy zawodów odśpiewali wspólnie hymn Polski. Następnie wszyscy przystąpili do wspólnej biesiady, gdzie tym razem zaserwowano wędkarzom kapuśniak, a dodatkową atrakcją było wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku i coś na rozgrzewkę. Przy ognisku wspominano tego roczny sezon wędkarski i snuto plany na 2018 rok. Zarząd Koła Nr 120 PZW Kasztelan Sierpc pragnie podziękować kolegom wędkarzom za liczną frekwencję i wspieranie inicjatyw wędkarskich w sezonie 2018 r. Szczególne podziękowania Zarząd Koła Nr 120 PZW Kasztelan Sierpc kierujemy do grona sponsorów za hojne wspieranie inicjatyw wędkarskich w sezonie 2018 r.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 182

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!