Pogoda Sierpc z serwisu
  • Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

V Nocne Gruntowe Zawody Wędkarskie BIG FISH - relacja

Opublikowano: poniedziałek, 02 lipiec 2018

W dniu 16-17 czerwca 2018 r. odbyły się kolejne V Nocne Gruntowe Zawody Wędkarskie „BIG FISH” o puchar kol. Roberta Barańskiego. Fundatorem statuetek trzech pierwszych miejsc było Koło Nr 120 PZW Miejskie Kasztelan Sierpc. Kolega Robert Barański ufundował nagrody rzeczowe do statuetek (statyw karpiowy, podbierak, pokrowiec na wędki i podbierak) oraz statuetki za BIG FISH karp i amur. Tym razem zawody zostały rozegrane na łowisku Glinki Stowarzyszenia Karp za co Zarządowi dziękujemy.

Na zbiórce o godz. 15.30 stawiło się 17 wędkarzy z nadziejami na duże ryby. Po losowaniu stanowisk o godz. 17.00 rozpoczęto wędkowanie do godz. 10.00. Pogoda dopisała, ryby na 8 stanowiskach również. Zawody jak co roku przebiegały w wędkarsko - piknikowym klimacie spotkania kolegów ze wspólnym hobby. Rano po kończącym zawody gwizdku sędziego zawodnicy spotkali się na śniadaniu na które serwowano przepyszną jajeczniczę na boczku ze szczypiorkiem. Zwycięzcą zawodów gruntowych z imponującym wynikiem został kolego Rafał Wysocki z wagą 7 karpi 33,48 kg za co serdecznie gratulujemy!!!!! Drugie miejsce zajął kolega Arkadiusz Wtulisiak z wynikiem 8,47 kg. Trzecie miejsce zajął kolega Jarosław Staniszewski z wynikiem 7,16 kg . Nagrody specjalne BIG FISH karp i amur zawodów otrzymali koledzy Rafał Wysocki i Jarosław Staniszewski. Łącznie zostało złowione 54,69 kg karpi i amurów. Po wręczeniu statuetek i nagród w miłej koleżeńskiej atmosferze rozmawiano o stosowanych przynętach, taktykach i snuto plany na kolejne zawody nocnych które już niebawem.

Zarząd Koła Nr 120 PZW Miejskiego Kasztelan Sierpc składa serdeczne podziękowania dla kolegi Roberta Barańskiego za organizację V edycji zawodów i mamy zapewnienia o VI edycji w 2019 roku.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 281

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!