Pogoda Sierpc z serwisu
  • Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Spinningowe zakończenie sezonu 2017 - Relacja

Opublikowano: wtorek, 12 grudzień 2017

Ostatnimi zawodami kończącymi sezon w Kole Nr 120 PZW Miejskim Kasztelan w Sierpcu było „Spinningowe Zakończenie sezonu 2017 o Puchar Mariusza Turalskiego – Radnego Powiatu Sierpeckiego”. Impreza odbyła się w dniu 12.11.2017 roku, w której startowało 28 wędkarzy.

Drapieżniki znów nie żerowały jak by sobie wszyscy życzyli. Po 4 godzinach zmagań kolega Jerzy Wojciechowski złowił pięknego szczupaka 84 cm i zajął I miejsce. II miejsce dzięki okoniowi 22 cm zajął kolega Rafał Dębowski. III miejsce koledze Bartłomiejowi Cieślakowi dał okoń 19 cm i to były jedyne wymiarowe ryby tego dnia.

Po wręczeniu statuetek przez Mariusza Turalskiego – Radnego Powiatu Sierpeckiego i nagród zasponsorowanych przez Jarosława Ocickiego – Radnego Powiatu Sierpeckiego zaproszono uczestników zawodów na poczęstunek, gdzie tym razem zaserwowano wędkarzom kapuśniak, a dodatkową atrakcją było wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku i coś na rozgrzewkę. W trakcie wspólnej biesiady przy ognisku gratulowano koledze Jerzemu Wojciechowskiemu zwycięstwa Grand Prix 2017 w kategorii Spinning. Wspominano udany tego roczny sezon wędkarski i snuto plany na 2018 rok. Zarząd Koła Nr 120 PZW Kasztelan Sierpc pragnie podziękować kolegom wędkarzom za liczną frekwencję i wspieranie inicjatyw wędkarskich w sezonie 2017 r. Szczególne podziękowania Zarząd Koła Nr 120 PZW Kasztelan Sierpc kierujemy do grona sponsorów za hojne wspieranie inicjatyw wędkarskich w sezonie 2017 r.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 468

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!