Pogoda Sierpc z serwisu
  • Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Drapieżnik 2017 - Relacja

Opublikowano: niedziela, 29 październik 2017

W dniu 22.10.2017r. 22 miłośników wędkarstwa spinningowego spotkało się aby rywalizować w kolejnych zawodach zaliczanych do Grand Prix Koła. Tym razem dzięki uprzejmości kolegi Waldemara Kamińskiego - Prezesa Sierpeckiego Stowarzyszenia Karp rywalizowaliśmy na łowisku Glinki. Pogoda były iście spinningowa: mglisto, wietrznie, zero słońca itp. O godz. 7.30 sędzia główny dał sygnał rozpoczęcia zawodów. Woda nie okazała się zbytnio gościnna, ponieważ udało się złowić tylko dwa wymiarowe okonie.

O godzinie 11.30 zakończono zmagania, a na uczestników czekał ciepły Strogonow.

Pierwsze miejsce z okoniem 25 cm zajął kolega Andrzej Bojanowski i jednocześnie dołączył do kolegów Krzysztofa Janaszkiewicza i Rafał Wysockiego jako ex aequo liderów GPX 2017. Drugie miejsce z okoniem 24 cm zajął kolega Rafał Dębowski, a za trzecim miejscu statuetka przeszła na kolejne zawody.

Już dziś zapraszamy na kolejne zawody spinningowe 12 listopada 2017 r. na łowisku Jeziórko, które są jednocześnie zakończeniem sezonu 2017, a z punktów GPX wynika, iż wszystko rozstrzygnie się na tych zawodach.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 437

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!