Pogoda Sierpc z serwisu
  • Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

IV Nocne Gruntowe Zawody "BIG FISH" - Relecja

Opublikowano: środa, 05 lipiec 2017

W dniu 1-2 lipca odbyły się kolejne IV Nocne Guntowe Zawody Wędkarskie „BIG FISH”. Fundatorem statuetek trzech pierwszych miejsc oraz za największą rybę było Koło Nr 120 PZW Miejskie KASZTELAN Sierpc. Kolega Robert Barański ufundował nagrody rzeczowe do statuetek (statyw karpiowy, wędka karpiowa, pokrowiec na wędki i podbierak). Ponadto dla wszystkich uczestników czekały nagrody pocieszenia do rozlosowania w postaci kulek proteinowych oraz pelletu.

Na zbiórce o godz. 16.30 stawiło się 24 wędkarzy z nadziejami na duże ryby. Po losowaniu stanowisk o godz. 18.00 rozpoczęto wędkowanie do godz. 9.00. Pogoda nie rozpieszczał ponieważ przez większość czasy padał deszcz. Rano, po gwizdku sędziego oznajmiającym koniec zawodów zawodnicy spotkali się na śniadaniu, na które serwowano jajecznicę na boczku ze szczypiorkiem.

Zwycięzcą zawodów gruntowych, a to już chyba zaczyna być tradycją został kolego Tomasz Cieślak z wagą ryb 10,65 kg (amur 8,30 kg i karp 2,35 kg) za co serdecznie gratulujemy!!!!! Drugie miejsce zajął kolega Bartłomiej Kacprzyk z wynikiem 10,05 kg (amur 8,20 kg i karp 1,85 kg). Trzecie miejsce zajął kolega Jerzy Wojciechowski z wynikiem 9,50 kg (karp 5,90 i 3,60 kg). Nagrodę specjalną BIG FISH zawodów otrzymał kolega Tomasz Cieślak za amura o wadze 8,30 kg. Wśród uczestników rozlosowano nagrody pocieszenia i w miłej atmosferze rozmawiano o kolejnych zawodach nocnych, które już niebawem.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 424

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!