Pogoda Sierpc z serwisu
  • Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Spinningowe Zawody Wędkarskie z łodzi - Relacja

Opublikowano: sobota, 08, październik 2016

W dniu 25.09.2016 r. Zarząd Koła Nr 120 PZW Miejskiego Kasztelan Sierpc zorganizował po raz pierwszy zawody spinningowe z łodzi nad jeziorem Bledzewo. 18-ciu miłośników wędkarstwa spinningowego o godz. 6.15 spotkało się, aby rywalizować w kolejnych zawodach zaliczanych do Grand Prix Koła. Po wybraniu łodzi i odprawie o godz. 7.00 wędkarze wypłynęli w jezioro znikając w gęstej jesiennej mgle. Zawody trwały 6 godzin, a po opadnięciu mgły wyszło piękne słońce. O godz. 13.00 sędzia główny dał sygnał zakończenia zawodów i zawodnicy spłynęli do brzegu. Jak się okazało drapieżniki już nie po raz pierwszy nie żerowały jak byśmy sobie tego życzyli. Po zmierzeniu ryb i przeliczeniu na punkty na uczestników czekał pyszny obiad jak to na niedzielę przystało.

Zawody wygrał kolega Włodzimierz Kochański łowiąc dwa szczupaki (52 cm i 50 cm), drugie miejsce zajął kolega Krzysztof Janaszkiewicz szczupak ( 50 cm), pozostałe złowione ryby były poniżej wymaganego wymiaru i puchar za trzecie miejsce pozostał w zasobach koła i będzie wykorzystany na kolejnych zawodach spinningowych.

Już dziś zapraszamy wszystkich spinningistów 23 października 2016 r. na kolejne zawody i walkę o Spinningowe Grand Prix Koła.


Zarząd Koła PZW nr 120 Miejskiego "KASZTELAN"

Odsłony: 352

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!