Pogoda Sierpc z serwisu
  • Szczupak 101 cm 7 kg złowiony na Jeziórkach metodą na boczny trok (żyłkę 0,14) przez naszego kolegę Jarka Hercera. Gratulujemy pięknej ryby !!!

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.

Jubileusz 40 lecia Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu

Opublikowano: środa, 16 grudzień 2015

W dniu 27 listopada 2015 roku odbył się Jubileusz 40 Lecia Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu. Główne uroczystości odbyły się w Sierpeckim Centrum Kultury i Sztuki. Podczas uroczystej gali zaprezentowano historię i dorobek 40 letniej pracy placówki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się włodarze miasta, powiatu, gminy, przedstawiciele firm oraz organizacji współpracujących z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej. My jako koło PZW Miejskie Kasztelan w Sierpcu również zostaliśmy zaproszeni na uroczystość albowiem od ładnych kilku lat współpracujemy z tą placówką, organizując bądź współorganizując różnego rodzaju konkursy plastyczne dla dzieci i młodzieży o tematyce wędkarskiej bądź ekologicznej.

Podczas trwania uroczystości odbyły się przedstawienia zorganizowane przez wychowanków, liczne gratulacje dla kadry pedagogicznej placówki oraz sponsorów i wszystkich współpracujących z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej. Największą atrakcja imprezy okazał się ogromny tort przy którym zaśpiewano "Czterdzieści Lat Minęło w OPP".


Sławomir Skierski

Odsłony: 519

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze wymagane jest rejestracja!